Úspech našich tanečníkov

  23. 3. 2023 ~ ~ prečítané 224x


Tanečné kolektívy ZUŠ M. Moyzesa, ktoré pracujú pod vedením pani učiteľky Simony Cuperovej na elokovanom pracovisku Májové námestie č. 1, sa 18. marca 2023 zúčastnili tanečnej súťaže GRIMMY DANCE CUP 2023. 
Dievčatá spolu s pani učiteľkou pripravili 3 choreografie v dvoch vekových kategóriách a tanečných štýlov. 
Ako prvé súťažili dve dievčatá vo vekovej kategórii junior s choreografiou "Falling" v tanečnom štýle - contemporary. Umiestnili sa na 3. mieste.
Ako druhé sa predstavilo 11 detí s choreografiou "Ružový panter" v tanečnom štýle open. Deti získali krásne 4. miesto.
A tretí kolektív v počte 8 dievčat v kategórii junior s choreografiou "Look At Me" v tanečnom štýle open/súčasná si vytancovali úžasné 1. miesto.

Všetkým deťom a ich vyučujúcej BLAHOŽELÁME a prajeme ešte veľa krásnych úpechov.