Interné školské koncerty.

  9. 5. 2022 ~ ~ prečítané 860x

HURÁÁÁ!!! A je to konečne tu! Po viac ako dvoch rokoch sa konečne tešíme, že sa naša vynovená koncertka zaplnila melódiami, potleskom a krásnou hudbou. Malí aj veľkí umelci usilovne pracovali počas celej tej neľahkej doby a už sa žiada, aby boli za svoju prácu odmenení potleskom. Z koncertnými číslami sa priam roztrhlo vrece, z čoho máme veľkú radosť! Preto sledujte nás a neprehliadnite nasledujúce termíny a príďte spolu s nami stráviť príjemné umelecké popoludnie. Takmer každý týždeň v stredu Vás budeme rozveseľovať, tešiť sa na Vás, Váš potlesk a povzbudenie.


23. 3. 2022  bolo skoro ako PREMIÉRA. Koncertná sála sa naplnila poslucháčmi, žiaci sa nevedeli dočkať svojho vystúpenia a potlesku. Atmosféra bola úžasná a v tomto duchu veríme, že budeme pokračovať ďalej.

 

30. 3. 2022 jar nám ani ináč nemohla začať, ako nádherne rozkvitnutou ZUŠ-kou. Chodbami sa nesie nádherná vôňa prekrásnych melódii.

 

6. 4. 2022 trilógiu uzatvoríme týmto koncertom. Samozrejme opäť nás budete môcť vidieť a počuť po veľkonočných prázdninách. Tešíme sa na Vás!